Windows 10 x64 EN-US OEM

[ol]
[li]CRC-32 b1a4699e[/li]
[li]MD4 36a8b5ac130301bee799683b00c732e1[/li]
[li]MD5 23e397a21a9e01f141c64b7e1260314a[/li]
[li]SHA1 60cce9e9c6557335b4f7b18d02cfe2b438a8b3e2[/li]
[li]SHA256 dee793b38ce4cd37f32847605776b0f91d8a30703dfc5844731b00f1171a36ff[/li][/ol]

Pro: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q9


https://mega.nz/#!CYg2nRJJ!a3hk4WU-x95IOAqDv6aSnMjPNYLVlqBp-WdiOuN8bDA
https://drive.google.com/file/d/0B0l8auyLlNV2cVJ4SXlPRUg3eDQ/view?usp=sharing
https://openload.io/f/cLuTV-16snE/X20-08980.img
https://www.filesupload.org/3c54595d867e803d928d02ad5157f4b4/X20-08980_SW_DVD5_NTRL_Win_10_64BIT_English_Win_Pro.img
https://uploaded.net/file/k9lvrqs1
https://uptobox.com/upi6cpxvp1t6
https://ezfile.ch/9xlsnjg56
https://turbobit.net/ktpbh8igtt1a.html

hmm… :mendoj: thua qe ky eshte versioni final? (RTM) Sepse ne MDL lexova qe akoma nuk eshte konfirmuar nje gje e tille!

me daten 29 do marrim pergjigje official :mendoj:

vetem mua nuk me pelqen UI ne shqip apo ka dhe te tjerre ?bukur duket ne Shqip! (y)

1 pyetje kisha: Kjo licensa e aktivizon pergjithmone apo KMS?

po e bere upgrade nga win7 te aktivizuar pergjithnje (daz loader) atehere dhe aktivizimi i win 10 do ngelet pergjithnje (si ne foto)

kurse kur ben win10 instalim te paster atehere aktivizohet me kms

po ajo licensa qe ke postuar ti e kam fjalen, si e ben aktivizimin? Edhe, me keshillon t’i bej upgrade nga W7?

Duro dhe ca dite vaaldr1n. prit nje here,dhe une ne Win 7 jam,dhe po pres te dali perfundimisht.

e instalova ne vm dhe ajo licensa qe ka postuar TraHaNa nuk funksionoi per aktivizim KMS!

Kjo po

W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

Dhe sa i perket versionit final @Kliton besoj se ky eshte RTM! Po mendoj t’i bej upgrade nga W7…

ajo qe kam postuar une eshte permanet
eshte bere upgrade nga win7 ultimate (daz loader)
thjesht berra run setup nga dvd-rom dhe pasi mbaron setup kur te futesh online direkt do aktivizohet

ato ke qe kam postuar jane vetem per instalim , te kota se mund ta instalosh dhe pa ato duke bere skip

kurse per kms, gjithnje i njejti vend per celesat

https://technet.microsoft.com/en-us/library/jj612867.aspx?lc=1033

aha, tani e kuptova. Ashtu po bej dhe une, upgrade nga W7 me setup

@MOD

ka mundesi ta ndryshoni titullin e temes ne Windows 10 OEM
flm

https://www.multiup.org/en/mirror/b3c663c3dea6d87c13ef4503b039b99c/10240.16384.150709-1700.TH1_CLIENTENTERPRISE_VOL_X64FRE_EN-US.ISO
https://www.multiup.org/en/mirror/ecc13fe352be4a371d95c2faefd50157/10240.16384.150709-1700.TH1_CLIENTENTERPRISE_VOL_X86FRE_EN-US.ISO
https://www.multiup.org/en/mirror/181773d31b93c8c63ab6988d1b7eea47/10240.16384.150709-1700.TH1_CLIENTPRO-CORE_OEMRET_X86FRE_EN-US.ISO
https://www.multiup.org/en/mirror/5575ff236caddf4dd42acc03a5e3c26e/10240.16384.150709-1700.TH1_CLIENTPRO-CORE_OEMRET_X64FRE_EN-US.ISO

      • Updated - - -

per torrent users


Windows 10 Pro/Home
magnet:?xt=urn:btih:EA830C0CFA644279EFC318BCCEC1EC04D5ECCAB4


Windows 10 Enterprise
magnet:?xt=urn:btih:D8F17B29EE2B5B3AC3B07AD4E80BBD16EC9797E1

@[b]vaaldr1n[/b] na jep ndonje info pasi te kesh perfundurar!

e bera downgrade perseri sepse me doli problem me drivers te kartes LAN! Jam ne dilem nese do i bej upgrade kur te leshohet ne gusht…

Po për WIN 7 86 do ketë WIN 10?

mund t’i besh upgrade ose te shkarkosh Windows 10 ISO direkt nga M$!

Merre kete setup Assistent nga M$ dhe shkarkoje versionin qe deshiron te W10.

kliko

shumica qe kan instaluar win10 kane probleme me driverat
disa nuk mund ti gjejne & disa nuk funksionojne normal

shume e vertete! Une kisha probleme me driverat e kartes se rrjetit! Pasi i bera update, rrjeti nuk funksiononte me ne Desktop-PC! Keshtu qe tani nuk po i bej update me…