Windows 7 w/o SP1 dhe SP1 Media Refresh - Direct Download Links

Pershendetje !

Kete teme e hapa pak ndryshe nga te tjerat, sepse ketu nuk do te paraqes linke per shkarkim te Windows 7, por vetem versionet e Windows 7, platformat (32 dhe 64bit) dhe gjuhet qe DVD-t e Windows 7 jane te disponueshme per shkarkim. Kush eshte i interesuar per te marre nje Windows 7 DVD ISO ne gjuhen qe preferon, versionin dhe platformen (32 apo 64bit), le ta beje kerkesen ketu dhe un do tja dergoj linkun per shkarkim Direkt apo me Torrent ne PM ! Ju gjithashtu mund te diskutoni mbi Windows 7, te shtroni pyetje, etj … por linket per shkarkim do ti merrni vetem per PM (Privat Mesazh).

Windows 7 SP1 x64/x86 eshte i disponueshem per shkarkim si ne vijim:

Windows 7 Digital River Direct Links
Windows 7 x86 All Versions:

Win7-P-Retail-xx-xx-x86.exe: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese

setup1.box: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese
setup2.box: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese

Windows 7 Torrents

Windows 7 SP1 Digital River Direct Links (previous releases with SP1 included)
Windows 7 Home Premium English: X86 - X64

Windows 7 Professional x86: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese
Windows 7 Professional x64: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese

Windows 7 Ultimate English: X86 - X64

Windows 7 SP1 Media Refresh Digital River Direct Links (5/12/2011 new releases with SP1 included)
Windows 7 Home Premium x86: English - Spanish - French
Windows 7 Home Premium x64: English - Spanish - French

Windows 7 Professional x86: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese
Windows 7 Professional x64: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese

Windows 7 Professional N x86: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese
Windows 7 Professional N x64: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese

Windows 7 Ultimate x86: English - Spanish - French
Windows 7 Ultimate x64: English - Spanish - French

Windows 7 duhet djegur ne nje DVD (jo CD por DVD !!!) me shpejtsi 4x (kete ju rekomandoj une!) dhe per ta bere kete me se lehti dhe pa paguar asgje, mund ta shkarkoni programin ImgBurn falas nga [b]këtu[/b]. Aktivizimi i Windows 7 behet me nje Loader (Windows 7 Loader by Daz ju rekomandoj qe ta perdorni!) te cilin mund ta shkarkoni nga linket me poshte:

Mos harroni qe kur te dergoni PM, te shkruani emrin komplet te asaj Windows 7 qe doni ta shkarkoni ! Si psh:Windows 7 SP1 Media Refresh - English x64 ose x86

Harrova edhe dicka; Shkarkimi i ketyre Windows 7 eshte 100% LEGAL dhe DIREKT NGA MICROSOFT !

Nese ju ka pelqyer kjo teme, mos nguroni ta ndani me miqt tuaj ne Facebook, Twitter apo Google + ! Për Lirenti.com - iceman 2012

Windows 7 Ultimate x86: English pm please bro xDDDD

Windows 7 Professional sp1 x86: English - Spanish - French - German - Italian - Korean torrente

OK, por ne cilen gjuhe ? Se ketu i ke cekur te gjitha gjuhet, apo ti dergoj te gjith linkat ne gjuhet qe ke shkruajtur ?

Pershendetje!A mund te me sjellni linkun e windows 7 x86 ,ju lutem!Kalofshit bukur.

duhet te prezantoheni ne forum se pari!

Përshëndetje.A mund të më dërgoini me PM Windows 7X86 SP1 anglisht(Windows 7 Loader by Daz ku ta marr se linket nuk janë)Faleminderit.

      • Updated - - -

Harrova të theksoj në se mundesh linku të jetë për torrent.Faleminderit.

derguar me mesazh privat sipas kerkeses!

Shume mire e ke bere keshtu :slight_smile:

Po Windows 8 Pro 32 bit,a mundesh me ma gjetë?

derguar me mp edhe ty sipas kerkeses.

[SIZE=3]Falemnderit vaaldrin [/SIZE]por utorrenti nuk po e hap këtë torrent apo magnet link.

gabimi jem, tash besoj qe bon.

Me t’mira.

edit: Ta dergova edhe direkt link (dmth pa torrent, nese nuk mundesh me shkarku me torrent, e merr me link direkt).

Falemnderit vaaldr1n po qysh muj me aktivizu?