Windows 8.1 Build 9477 x64

//youtu.be/FcAwhPZr0ZA

Nese keni deshire ta shkarkoni dhe testoni, atehere lidhjet me poshte jane me torrent the nga Gdrive!

https://docs.google.com/file/d/0B5mkRoxIcTA2QWxtTFg0YWhPSUE/edit
https://rghost.net/48276294

Po duket si sistem per femije ^_^!

tung kam instalu windovs 8.1 me stick u instalu por po e lyp aktivizimin

build 9600 si me aktivizu kur kam instalu e kam hek kabllon e internetit

si me ja ba shti faleminderit per pergjegjen

provo me KMS Tool!