Windows XP SP2

Pershendetje cuna!
Mund te me ndihmoje ndonjeri me nje Windows XP SP2 32 Bit bashke me celsa apo crack? Nuk po punoka tani kjo CD-ja ku e kam ruajtur.
Kalofshi mire

sigurisht qe po

mund te di pse pse jo xp pro sp3 ??

Rrofsh per pergjigjen e shpejte Trahana. Po me 80 gb hard disk eshte dhe 512 Ram. Gje e vjeter. Une e mbaj per eksperimente. Po edhe SP3, por kam frike se mos eshte me i rende pak. Nejse po ma kalove do me beje nder.
Kalofsh mire

512mb ram eshte ok per sp3


File Name: [en_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_vl_x14-73974.iso](https://www.multiup.org/download/0f98b21968215cc41f1e645d59bcf83f/en_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_vl_x14-73974.iso)
Languages: English
SHA1: 66ac289ae27724c5ae17139227cbe78c01eefe40

https://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/default.aspx#FileId=15561

key:


[shkarko](https://www.solidfiles.com/d/d00cc0b9e1/)
perdor key & bej run make_genuine.bat

shkarkoje/verifikoje
instaloje
aktivizoje

Me vonese po te pergjigjem se kam pas shume pune. Shume faleminderit Trahana per ndihmen. Do ta provoj keto dite ta formatoj PC.
Kalofsh mire

np
ketu jemi po pate ndonje veshtiresi

si vajti muhabeti lirigert

cdo gje ne rregull?