Windows XP SP3 World Wide 2011

Windows XP SP3 World Wide 2011 | 1 GB

Serial added in to setup and windows update enabled.
Sata-Raid-Cpu-Chpiset-Lan-Wlan drivers added.

Added:

Adobe Photoshop 10
Adobe Reader 10
FastStone Image Viewer 4.3
Firefox 3.6.13
FreeRapid Downloader 0.85u1
HjSplit 2.3
Internet Explorer 8
Java Runtime Environment 6 Update 23
K-Lite Codec Pack Mega 6.9
Mpg2Cut2 2.4
Nero 8.3.2.1
Poweriso 4.7
RocketDock 1.3.5
Screamerradio 0.4.4
Sub2Srt 4.2
Utorrent 1.8.2
Virtualdub 1.9.8
Vlc 1.0.5
Wavelab 5.01b
Winamp 5.5.6
Winavi 8
Windows Media Player 11
Winrar 3.7

[b]Part 1[/b] https://www.mediafire.com/?3jd6osygrmywh9b
[b]Part 2[/b] https://www.mediafire.com/?f8lgafo34p95ez4
[b]Part 3[/b] https://www.mediafire.com/?io5tvs887b36ces
[b]Part 4[/b] https://www.mediafire.com/?otpx7qgnnnbbdhd
[b]Part 5[/b] https://www.mediafire.com/?kjm31u2xvlfbs1y
[b]Part 6[/b] https://www.mediafire.com/?maappunqfunu8ax

Faleminderit …

Windows XP me duket nje nder Sistemet Operative me te mira te te gjitha kohrave nga Microsoft! Normal nese nuk e krahasojme me Windows 7:) Un tani per tani po perdor Windows XP Professional SP3 dhe me punon shum mire, ne lojra psh skam as1here probleme, te gjitha programet funksionojne per te pervec disa nga Microsoft, por se shpejti te gjith duhet te bejme upgrade ne Windows 7 sepse Vista-n as qe dua ta permende! Sistemi Operativ i deshtuar i Microsoft !!!

Une e kam kete tash momentalisht, mund tju them qe ju ben edhe juve sepse vet e kam tash, po punon shume i kish disa ndryshime shume te mira, pra keshtu siq duket ne foto.:slight_smile:

Ahh i ka ikur koha XP:)megjithse vazhdon te perdoret,dhe te shkarkohet shume.

Kjo Me Te Vertet Funksionoka :smiley:

Mire se erdhe “A1Ani”
Pa e provuar vet nuk e postoj fare ne forum :smiley: te pershendes

E kam Provuar dhe Me Te Vertet Funksionon dhe e Kam Ne pc Tim funksionon 100% !!!

Pershendetje erdi… mund te me ndihmosh se si mund ta shkarkoj kete XP :frowning:
… Faleminderit…

je vonuar pakez :stuck_out_tongue:

marenglen, tashme edhe une po e kerkoj por nuk po mund ta gjej kete qe kam postu :frowning: