Windows xp sp3

Ku mund ta shkarkoj windows xp sp3 iso me opsionet e riparimit.
Faleminderit

https://uploaded.net/file/ewdt4hws
https://uploaded.net/file/pm5dvgxk
https://uploaded.net/file/wbntaa5w

rar pass: fahd48

Faleminderit

@nigji

s’le forum pa kerkuar :eek:

te pakten kryen pune apo kot lodhen anetare qe mundohne te te japin ndihme? :mendoj:

Faleminderit TraHaNa, me te vertete ke gjetur shprehjen e duhur.
Se pari kerkova ndihme si te gjithe anetaret e tjere te forumit, ndoshta ty te duket jo normale, po ja pra disa duan ndihme, disa jane si ty shume te mire dhe nuk japin ndihme.
Se dyti kerkova nje program pasi kisha nje kompjuter me xp qe kishte nje program finance, qe po tu formatonte nuk kishim mundesi qe ta instalonim perser (kjo sa per siguri, pasi kam shkarkuar 3 programe xp sp3 me key nga google).
Se treti nqs une apo dikush tjeter nuk jemi te vlefshem per forumin atehere une i beje thirrje administratorit qe te na perjashtoje, pasi ka pafundesi forumesh.
Se katri ne jemi me te vertete anetar te forumit dhe kerkojme ndihme, me shume per disa gjera gje ndoshta kan te bejne me eksperincat, se sa dime njeri apo tjetri duhet te njihemi nga afer.
Nuk me duket se more pergjigjen e duhur.

??? uuuuuuooooooooooooouu
une nuk jame shprehur me ato fjale “jo normale”

perseri oooooooooooooouuuuuuuuuuuoooooooooooo

ti “trolling” apo … ?

https://www.lirenti.com/threads/19639-Windows-XP-SP2?p=211737&viewfull=1#post211737

nigji me vjen mire qe te kam ndihmuar, je i mire se ardhur!

Sa i perket asaj qe tha TraHaNa, me duket se je ngutur paksa nigji, sepse vetem TraHaNa eshte anetari i fundit ne forum i cili NUK i ka ndihmuar te tjeret! Pra ketu duhet te kemi pak kujdes, sepse po te shikosh ne forum, programe, kerkesa, ndihma e cfare do tjeter, do te shohesh emrin e tij te parin.

Dhe po, i jap te drejte TraHaNa per postimin e pare, sepse ne shumicen e rasteve nuk kam pare nje pergjigje nga ana jote nese ke kryer pune apo jo.

Une mendoj pak ndryshe:
Me siper une te falenderova pa nderhyrjen e TraHaNa, pra qe do thote se kur kam mbaruar pune ju kam pershendetur ne te kundert e kam lene pa pergjigje, por kjo nuk do thote se o ne forumin ruaj ose ne asnje vend tjeter.
Faleminderit

dmth nuk ke mbaruar pune akoma?? Ku qendron problemi tani? Lidhjet me lart jane online!? :mendoj: