Zbulo partnerin përmes cokollatës

Cokollata? Një pasion autentik. Ndjesitë që jep një cokollatë nuk janë të reja; dihet që konsumimi i saj është shumë e mirë për aspektin psikologjik. Por thuhet që ka edhe një marrëdhënie mes personalitetit dhe cokollatës. Sipas një studimi të fundit, cokollata, mbushja e saj, përbërësit e preferuar kanë lidhje me personalitetin. Zbuloni përmes cokollatës që preferon partneri juaj tipin e tij I gatshëm për cdo gjë Kush pëlqen cdo lloj cokollate është një person i aftë të adaptohet me cdo situatë, duke arritur të përballojë edhe ngjarje të pazakonta. Ky person arrin të bëjë surpriza me ndonjë efekt special. Burra ‘qumështi” Të dashuruarit me cokollatën e bardhë janë shpesh persona ende të parritur. Pëlqejnë të jetojnë me të shkuarën dhe mallëngjehen shumë për kujtimet e tyre. Cokollatë e zezë, por jo shumë Kush zgjedh cokollatën e zezë është një person shumë konkret dhe aktiv në cdo gjë që bën. Janë njerëz shumë krijues dhe dijnë të jenë të gëzueshëm dhe shumë optimistë për të nesërmen. Emocione të forta Të dashuruarit me cokollatën super të zezë janë njerëz shumë të vendosur. Personaliteti i fortë mund t’i cojë në sjellje prej njerëzisht mendjemëdhenj dhe ndonjëherë diktatorë. Cokollatë e mbushur Të dashuruarit me cokollatat e mbushura janë njerëz të pavendosur. Janë njerëz nervozë dhe asnjëherë të kënaqur, të cilët zakonisht zgjedhin cokollatat e vogla të mbushura me kafe ose lëng portokalli. Po ashtu shihni mënyrën se si partneri juaj ndan cokollatën për të zbuluar se c’lloj i dashuri është.P.sh: nëse e gris letrën e cokollatës dhe e hedh menjëherë do të thotë se është një person që nuk kujdeset për detajet. Ai është një njeri me kokë mbi re. Kush e heq letrën me një kujdes të tepruar, tregon rregull dhe disiplinë, sjellje këto shumë të ftohta. TCH

Mua me pelqen çokollata e mbushur! i pavendosur! :expressionless:

un jam mix to mix se i pelqej te tera … megjithate kur e lexova me pelqeu per veten :slight_smile:

p.s.: Renix e degjove kengen ???

Per mua mjafton te kete emrin cokollate…aq shume kane filluar te me pelqejne kohet e fundit…

Dhe mua me pelqejne .

mesaduket te gjith po thon qe u pelqejn te gjitha cokollatat sepse ka an me pozitive … ??

Une mund te ta vertetoj me dy dhembe te prishura ne dy muaj…:smiley:

jo te gjithve …mua psh nuk me pelqejn fare cokollatat , ose mund te ha pak dhe direkt me velin
1 keshill per ty ulkina : mos ha shum cokollata se ne ate mosh qe je e ke fytyren sh delikate dhe nuk te bejn mir

hahahhahahhahah

e kisha ne kuptimin qe me pelqejn qe te gjitha po rrah i ha sepse e di problemin qe mund te kem :slight_smile: megjithate sh flm :slight_smile: