Zbulohet i dashuri i mistershëm i Britneyt

Mashkulli, i cili ishte fotografuar duke vallëzuar “dirty dancing” me Britney Spearsin, është njëri nga truprojat e saj.
Këngëtarja e hitit, “Toxic”, është duke u kënaqur me pushimet e saja verore në Meksikë, ndërsa gjatë kësaj periudhe ajo është fotografuar duke kërcyer dhe duke u kënaqur me truprojën e saj Lee, një ish-ushtar i armatës izraelite.

“Britney dhe Lee po përshtaten shumë. Ai është tipi i mashkullitt që ajo pëlqen. Ata kanë kaluar shumë kohë së bashku kështu që gjërat kanë ecur përpara dhe lidhja e tyre është bërë fizike”, ka thënë një burim për “The Sun”.

shyqyr thuaj se kishte marr cik si shtrember kjo goc :smiley: hahaha